Jak to funguje

Lajkomat propojuje firmy s fanoušky jejich profilů na sociálních sítích.

Pro firmy je Lajkomat unikátní nástroj, který dokáže odměnit fanoušky jejich profilů na sociálních sítích za lajkování a komentáře u vytvořeného obsahu. Facebook zobrazuje vytvořený obsah pouze 2-8% fanoušků vašeho profilu. Aby měl váš obsah dostatečný dosah, je nutné ho vždy propagovat. S Lajkomatem jde odměna z propagace lidem!

Otázky a odpovědi

Zde najdete přehled nejčastějších otázek k Lajkomatu. Nenašli jste požadovanou odpověď? Neváhejte nás kontaktovat!

Ano, Lajkomat je bezpečný, nepožaduje přístup k vaší firemní Facebook stránce, ani jiná hesla a nastavování práv.

Ano, uživatelé Lajkomatu jsou aktivními uživateli sociálních sítí v ČR a nejedná se o roboty nebo falešné uživatele.

Inzerci na Lajkomatu si můžete objednat online. Po vytvoření inzertního účtu si lze dobít kredit pomocí kreditní karty nebo převodem. Po dobití reklamního účtu lze ihned inzerci spustit.

Pro propagaci na Lajkomatu je nutné mít vytvořený firemní Facebook profil nebo příspěvek na Facebooku, který chcete propagovat.

Pro propagaci firemního Facebook profilu potřebujete pouze zkopírovat url adresu vaší Facebook stránky. Lajkomat si pak sám zkopíruje grafiku Facebook profilu a texty, které můžete následně upravit nebo doplnit.

Pro získání url adresy příspěvku je nutné kliknout na datum příspěvku. Po kliknutí se vám příspěvek otevře v novém okně, ze kterého pak jednoduše zkopírujete potřebnou url adresu.

Ne, pro vyzkoušení inzerce na Lajkomatu našim klientům poskytujeme 100 lajků zcela zdarma bez nutnosti dobíjení jakékoliv částky.

Ano, 1.000 fanoušků, lajků nebo komentářů můžete rozdělit do více kampaní.

Maximální počet fanoušků za den je 500, nicméně garantujeme dodání do 30 dnů a to, že vám připsané fanoušky Facebook nesmaže.

Inzercí přes Lajkomat odměníte vaše fanoušky a získáte nejvýhodnější možnou formu propagace na Facebooku.

Ano, Lajkomat svým klientům poskytuje garanci dodání do 30 dnů.

Ve vašem inzertním účtu Lajkomatu jsou přehledné statistiky získaných fanoušků a lajků z dané propagace.

Náš blog